Nové kapitoly:
The Princess - Prolog - limit: 3 komentáře
Dum spiro, spero! - 1. kapitola - limit: 5 komentářů
Temné časy - Prolog - limit: žádný
Fame isn't everything II. - 5. kapitola- limit: 4 komentáře

Příliš pozdě

10. srpna 2010 v 17:31 | Inna |  Příliš pozdě
Bylo příliš pozdě. Prošvihla svou šanci. Změnil se, ale našel si přítelkyni a Lily Evansová nevěděla, co má dělat. Léta ji James Potter pravidelně zval na rande a ona ho vždy odmítla. Pak se stali oba primusi a později přáteli a James ji přestal otravovat a pořád někam zvát. Pak, právě když si uvědomila, že je do něj beznadějně zamilovaná, si našel dívku.
Před třemi týdny Lily konečně přiznala své nejlepší kamarádce Alici, že je zamilovaná do Jamese. Ten samý den se doslechla, že začal chodit s Rachel Burkovou a když se ho na to zeptala, řekl, že je to pravda.

"Nenávidím ho!" oznámila Lily.
"Koho? Jamese?" zeptala se Alice. Seděla na Lilyině židly a listovala posledním vydáním Týdeníku čarodějek. "Co udělal tentokrát?"
"Dole se s ní osahává na pohovce," řekla Lily, chytla polštář a hodila ho na dveře.
"Řekneš mu konečně, že ho máš ráda? Prokaž nám všem laskavost," řekla Alice snad po sté. Začínala být unavená z toho, jak Lily pořád mluví o Jamesovi a Rachel.
"Ne, teď má přítelkyni," trvala Lily na svém a snažila se dostat z hlavy představu Jamese a Rachel, jak se líbají. "Jenom se z toho musím dostat. Však víš... zapomenout, že ho miluji."
"Jo, dej mi vědět, až se ti to podaří," řekla Alice sarkasticky a protočila oči v sloup.
"Můžu se z toho dostat," tvrdila Lily.
"Určitě můžeš," řekla Alice s úsměvem.
"Můžu a dostanu. Nechávám ho být a teď... teď..."
"To bylo rychlé," řekla Alice a nevěřila Lily ani slovo.
"Teď chci schůzku... havraspárák... ano, to je skvělý nápad," řekla Lily, vzteklá, že jí Alice nevěří a je k ní jízlivá.
"Vzdej to a jdi si promluvit se Jamesem," řekla Alice a otočila oči v sloup.
"NE! Nějaký James Zatracený Potter je mi naprosto ukradený. Seženu si na líbání pěkného havraspáráka a nebudu čekat," řekla Lily a vyřítila se z ložnice.
"Merline, tentokrát je opravdu mimo," oznámila Alice teď už prázdné místnosti. "Proč musím bydlet se cvokem?"
------------------------------------------------
James hlídkoval na chodbě sám, protože Lily se neukázala. To nebylo nic neobvyklého; někdy raději hlídkovala sama nebo s prefekty. Tak se James toulal sám po hradě a kontroloval, zda jsou všichni ve společenských místnostech. Byl ve čtvrtém patře, když zaslechl v jedné třídě zvuk, jako by něco upadlo. Věděl, že v noci studenti používají učebny k mazlení a jejich rušení nebyla zrovna věc, kterou by se primusové chlubili, ale James věděl, že jim musí jít strhnout body, jinak mu Lily zase vynadá, že je na ně příliš měkký.
Otevřel dveře a nic ho nemohlo připravit na to, co uviděl. Amos Diggory měl ruce a ústa všude na jeho Lily. Lily trvalo několik sekund, než zpozorovala, že nejsou sami.
"Jamesi," lekla se a odstrčila Amose takovou silou, že spadl na zadek.
"Odebírám dvacet bodů Nebelvíru a Havraspáru. Vraťte se do svých společenských místností!" řekl James ledově. Nebyl schopný podívat se na Lily.
"Jamesi, nech mě..." zkusila Lily.
"Řekl jsem zpátky do svých společenských místností, nebo vám dám tresty. Oddělené tresty," řekl a utekl.
"Jamesi! Jamesi! Prosím zastav," zavolala Lily a rozběhla se za ním.
"Co?" řekl James, zastavil a nechal Lily, ať ho dohoní.
"Nech mě to vysvětlit..." vzdychla.
"Proč? Není moje věc, koho... a já bych nikdy nepřerušil hlídku kvůli troše zábavy. Jenom... myslím, že sis měla lépe vybrat, to je všechno," řekl James a každé slovo si vychutnal.
"James, prosím přestaň se na mě dívat takhle," zašeptala Lily. Nebyl to jen způsob, jakým se na ní díval, šlo o víc, jako by už nikdy nechtěl vidět její tvář. Vypadal tak znechuceně, že se jí chtělo brečet.
"Nedívám se na tebe," řekl James na tvrdo. "Potřebuji dokončit svou hlídku, Evansová."
Byl na půl cesty dolů do sklepení, když uslyšel Lily.
"Miluji tě! Jsem do tebe tak zamilovaná, až mě to děsí," řekla. James se otočil a spatřil Lily, jak nepřítomně stojí tam, kde ji nechal. Dívala se přímo na něj a on netušil, co jí má říct.
"Omlouvám se. Vím, že bych ti to neměla říct, ne takhle, ale miluji tě. Ale ty máš přítelkyni... Byla jsem blbá, když jsem si myslela, že... to, co jsi viděl mi pomůže. Ale nestalo se a teď ty... Řekni něco, Jamesi," řekla Lily zoufale. Ale James zůstal potichu a jenom se díval do tmy za ní.
"Aspoň se na mě podívej."
"Je pozdě, jdu do postele," řekl ohromeně. Tak dlouho čekal, až mu tohle Lily řekne, a teď nevěděl, co by měl udělat nebo dokonce cítit. Obzvlášť po tom, co právě viděl, netušil, co má dělat.
"Omlouvám se," řekla Lily smutně, když ho viděla odcházet.
-------------------------------------------------------
O týden později:
James s Lily ještě nemluvil, dokonce se na ni ani nepodíval. Stranila se ho. Jednou se po hlídce vracela do společenské místnosti. Bylo pozdě, takže nečekala, že tu někdo bude, ale mýlila se. První, co viděla, byl James na pohovce blízko ohně, na jeho klíně seděla Rachel a líbala ho. Věděla, že nemá právo být smutná, ale stačil jí pohled na ty dva, jak jsou něžní a zamilovaní, a začaly jí téct slzy.
"Dobrou noc, Lily," řekla Rachel. Sice nebyly nejlepší kamarádky, ale byly spolužačky a občas spolu mluvily.
"Dobrou," odpověděla Lily.
Ale ani Rachel ani Lily si nevšimly Jamese. Postřehl výraz Lily a slzy v jejích očích. Pohledem ji doprovázel celou cestu do schodů. Cítil se mizerně, nikdy ho nenapadlo, že jí na něm tolik záleží. Přesvědčil sám sebe, že se Lily do něj nezamilovala, že si to jenom myslí. A už nikdy se od ní nechtěl nechat zranit, zvlášť, pokud by šlo z její strany jenom o flirt.
Ještě kolem druhé ráno James nemohl usnout, tak vstal a vzal si Pobertův plánek. Jedna tečka byla daleko od ostatních, hlavně kvůli tomu, kdo to byl. Lily Evansová byla sama uprostřed noci na Famfrpálovém hřišti. James jen vzdycho a o vteřinu později se vydal na Famfrpálové hřiště.
Stál v rohu hřiště, ona ležela uprostřed. Pak ji uslyšel, plakala. Opravdu plakala, pomalými srdcervoucími vzlyky. Vydal se k ní a za jejími zády promluvil.
"Lily... co tu děláš?" Nechtěl, aby to znělo naštvaně, ale vyznělo to tak.
"Také jsem Primuska, neplatí pro mě zákaz vycházení," řekla Lily tvrdě a snažila se utřít tvář. Byla tma, tak si možná nevšiml, že plakala.
"Jsou dvě hodiny ráno a ty jsi uprostřed famfrpálového hřiště. Máš představu, jak je to nebezpečné?"
"Co ta péče?"
"Nechci, aby ti někdo ublížil," řekl James něžně.
"Ne, to je tvoje práce," řekla Lily, rozběhla se vstupní síně a doufala, že najde cestu zpět do hradu. Podle pověsti by odtud měla být tajná chodba do Velké síně. James se rozběhl za ní a doběhl k bráně dřív než ona.
"Lily..."
"Nech mě samotnou. Vážně, vrať se zpátky ke své přítelkyni a nech mě být... A už nikdy nepředstírej, že se o mě staráš," křičela Lily a zkoušela se přes něj dostat pryč, ale on ji nechtěl pustit.
"Lily…"
"Co? Co mi chceš najednou říct?" zaječela. "Od té doby, co jsem ti řekla, že te miluji, tak jsi na mě nepromluvil. Dokonce ses na mě ani nepodíval."
"Lily..." řekl James a snažil se najít správná slova. Na Lily bylo něco, co ho někdy přivádělo k šílenství.
"Co?"
"Zatraceně... prostě zklapni," řekl naštvaně.
Otočil si jí k sobě a opřel ji o dveře. Sklonil se a zajal její rty svými. Trvalo jí několik vteřin, než si uvědomila, co se stalo a pocítila mrazení podél páteře. Chytl jí zápěstí, přišpendlil je ke dveřím a začal ji hladit po tváři. Políbila ho nazpět. Odtáhl se, až když mu začal docházet kyslík.
"Já... ne..." zašeptala Lily a v jeho očích hledala odpověď. James se předklonil a začal jí znovu líbat, ale tentokrát ho rychle odstrčila.
"Jamesi... co děláš?"
"Ty... někdy mě přivádíš k šílenství... Jsi otravná, tvrdohlavá, neústupná a jak jsi chytrá ve třídě, někdy jsi strašný pitomec," řekl James a pořád pevně držel její ruce, aby nemohla utéct. "Nepřemýšlíš, než něco uděláš, ani nad důsledky tvých činů. V noci ležíš uprostřed famfrpálového hřiště, i když probíhá válka. Chodíš s Diggorym. Štveš mě víc, než která koliv jiná osoba na této planetě..."
"Chápu..." přerušila ho Lily.
"Ne, nechápeš," řekl James a chytl jí za bradu, aby se na něj musela podívat.
"Jsem pitomec, teď mi řekni něco, co ještě nevím."
"Miluji tě. Ostatní mě nezajímá. Miluji tě," řekl James a unavenýma očima se podíval na Lily.
"Ale když jsem... tak jsi..."
"Byl jsem v šoku... Viděl jsem tě a... Ale dnes v noci, rozplakal jsem tě?"
"Ano... ale nebyla to tvá chyba," řekla Lily. James si jenom povzdechl a zavrtěl hlavou.
"Omlouvám se."
"Nebyla to tvá chyba."
"Byla. Byl jsem takový idiot. Nemůžeš dívku šest let pronásledovat, zamilovat se do ní a pak, když řekne, na co jsi celou dobu čekal, předstírat, že neexistuje. To je neodpustitelné. Omlouvám se," řekl James upřímně.
"A já se omlouvám za všechno, co jsem kdy udělala, abych ti ublížila. Za ponižování po celé ty roky, Diggoryho... za všechno."
"Všechno smazáno," usmál se James. "Miluji tě."
"Také tě miluji."
"Dobře, tak když jsme si to teď vyjasnili, můžu tě znovu políbit?" zazubil se James.
"Když opustíš svou přítelkyni, budu nad tím uvažovat," řekla rozpustile Lily, odtrhla Jamesovy ruce a odešla. James byl příliš překvapený, aby jí zastavil.
Jde o překlad, originál povídky se dá najít na fanfiction.net.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1631)
Zobrazit starší komentáře

1601 StevSteda | E-mail | Web | 13. března 2019 v 7:16 | Reagovat
1602 MatthewEnate | E-mail | Web | 13. března 2019 v 9:05 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 http://blog.unethost.com/

1603 Stevepreaw | E-mail | Web | 13. března 2019 v 12:02 | Reagovat
1604 MichaelsAf | E-mail | Web | 14. března 2019 v 4:44 | Reagovat

i thought about this https://agssea.org

1605 Roberttomma | E-mail | Web | 14. března 2019 v 6:01 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好http://www.people-eye.com.tw/

1606 Robertcof | E-mail | Web | 14. března 2019 v 6:01 | Reagovat

Game LIFE 遊戲情報http://gamelife.tw/

1607 colettetj69 | E-mail | Web | 15. března 2019 v 22:53 | Reagovat

New project started to be available today, check it out
http://skatetanktops.instasexyblog.com/?aubree

college girl amater porn porn tube 3gp ekira augustina porn old man masturbation free porn videos chubby ametuer porn

1608 Fumubsloump | E-mail | 16. března 2019 v 18:41 | Reagovat

[URL=http://urbnmix.net/urban-oasis-mall-facebook-friends/]Urban oasis mall facebook friends free dating[/URL] Pot plati factura upc online dating Dating game quotes Essex police facebook Tammy chiang wei ting facebook friends Gemini and leo dating sites Domenico grasso linkedin profile Raelynn boyfriend lyrics youtube alone again naturally Iepuk facebook friends Dimple patel linkedin profile Cornwall life facebook profile Assistir auto da compadecida completo online dating Google jquery validate min Zhong zhao linkedin profile  Como encurtar links facebook friends About facebook chat symbols next to name Soshin trade corp facebook friends Love messages for boyfriend on facebook
Don mckellar dating apps [URL=http://akelp.org/check-in-question-meeting/]Check in question meeting free dating[/URL] Airserver free alternative dating Country uses online dating services most Himmel und erde hohenstaufen facebook friends Dating violence in the media Mahbod moghadam linkedin profile Talha tariq linkedin profile Alphapix facebook friends Matt mitrione ufc twitter updates Chatterton insurance facebook posts Chatral rinpoche youtube sleep Ten bealls paris facebook profile Facebook empalot velo club de chatenay  Turk dating site Dat hott summer update video youtube Professional dating service kansas city Facebook profile photo size requirements
[URL=http://anglerseiten.org/aud-chf-yahoo-dating/]Aud chf yahoo dating free dating[/URL] [URL=http://urbnmix.net/dating-websites-in-brazil/]Dating websites in brazil free dating[/URL] Bandhavi facebook friends Online dating with benaughty personals is different Esconder espinhas online dating Dr phil heartbreaking headlines for dating Iconarts facebook friends Desperate housewives s08e03 online dating Helsitar facebook friends Red barn woolacombe facebook friends Speed dating trier coyote cafe Petrit bylykbashi facebook friends Supermassive games linkedin profile Online dating too young  Turn linkedin profile into a resume Dating violence statistics in lorain county Stardom hollywood game dating sim Carbon 14 dating activity site
Pinterest friendship art Princess hafizah sururul bolkiah facebook friends Tao kae noi land facebook friends Joseline instagram profile edit Animal profiles on facebook Urmi and samrat facebook friends The wind in willows 1983 online dating Usyd update youtube [URL=http://robotti-akut-accessoire.com/meeting-clip-art-animated-congratulations/]Meeting clip art animated congratulations free dating[/URL] Chemical engineering unsw facebook friends 100 free dating sites with instant messaging Youforme dating simulator Kivonat online dating Lichtwerk bielefeld facebook friends  Internet dating scams afghanistan Super friends wonder twins youtube cartoon Youtube kim so eun and junho girlfriend African american online dating sites
Pollard friendly ford ave q youtube Who is coach from survivor dating Invejosas facebook friends Facebook friendly autumn cover photos Youtube best of friends palma Huishoudartikelen online dating Grupo amor eterno facebook friends [URL=http://musique-gratuite.eu/media-molecule-ps4-video-chat/]Media molecule ps4 video chat free dating[/URL] Hyfn linkedin profile Aurore thibaud facebook friends Firstmac online dating Preteen dating service online Rings for girls in pakistan dating Adam williams whdh linkedin profile  [URL=http://pornbridi.com/roentgen-ray-meeting-2019-oscars/]Roentgen ray meeting 2019 oscars free dating[/URL] Episode of friends youtube [URL=http://rptokyo.org/chirpler-dating-site-reviews/]Chirpler dating site reviews free dating[/URL] Focuz infotech linkedin profile
Lex croucher linkedin profile Navelpiercing bestellen online dating Otakuthon facebook friends Westfields sports high school facebook friends Funny best friend quotes twitter background Dominique date my style facebook covers Junior eurovision 2012 ukraine video dating Milton vacuum flask 1000ml online dating Marfijev zakon knjiga online dating Youtube chat rigolote Dating a sociopath males Find a good employee from dating site Blackberry facebook chat retrying using single Zoella boyfriend wilf twitter search  Myanmar women online dating Lewknor blue cross facebook profile Dating game davidsocomedy nike Jean marc morandini facebook friends

1609 Jamesfet | E-mail | Web | 17. března 2019 v 0:15 | Reagovat
1610 Vinsoist | E-mail | Web | 17. března 2019 v 6:00 | Reagovat

https://drawing-portal.com/isometry-autocad/isometric-in-autocad.html изометрическое черчение в Автокаде.

1611 JamesChile | E-mail | Web | 18. března 2019 v 5:26 | Reagovat

後宮情色線上影音網 - 中文有碼 中文無碼 番號搜索

http://50-video.com/

1612 Robertdum | E-mail | Web | 18. března 2019 v 5:32 | Reagovat

XYZ|國中基測|基測|基測歷屆試題|命題光碟|基測中心|基測試題滿1000送200

http://xyz.net.tw/

1613 MichealSmels | E-mail | Web | 18. března 2019 v 8:32 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

1614 Brentsar | E-mail | 18. března 2019 v 21:03 | Reagovat

Не заказывайте спам у  @CyborgHawk это конченный человек!

Jabber: wdsa@31337.life
Telegram: @CyborgHawk

1615 Lloydhom | E-mail | Web | Úterý v 8:29 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 https://mic-shop.com/

1616 Brianpayop | E-mail | Web | Úterý v 8:29 | Reagovat

台北市 萬華 禾云室內設計

http://interior-plan.com/

1617 cathycorn | E-mail | Web | Úterý v 17:59 | Reagovat

Hi everyone , I’m Cathy Cornish.
Welcome to my  homepage . I started writing in  my early school years after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing  for a while before I thought about doing something else.
I had always loved doing  research assignments because I’m passionate about learning. When you combine writing  ability with a love of learning, academic  writing only makes sense as a job.
I’m passionate about  aiding the students of the future in their school career. When they don’t like their assignment , I am there to help.

Cathy Cornish – Writing Expert  - [http://www.fredsimpsonwriter.com/]Fredsimpsonwriter[/url] Corps

1618 claudiatx69 | E-mail | Web | Středa v 8:17 | Reagovat

New hot project galleries, daily updates
http://porn.hub.fetlifeblog.com/?kayla

ebony milk porn gay hombre danny porn megaupload danny high school wrestlers gay porn porn hub hot tall dancer free paris hilton full porn video

1619 kylehd11 | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:27 | Reagovat

Sexy photo galleries, daily updated collections
http://bg.tits.hotblognetwork.com/?damaris

israel teen porn movies young tight porn tiny teens hard porn large porn video clips babes chalet girls porn

1620 СasyNob | E-mail | Web | Čtvrtek v 10:41 | Reagovat

black teens like it big
http://www.teeniepornhd.com/

1621 StudNob | E-mail | Web | Čtvrtek v 11:32 | Reagovat
1622 fernandouu3 | E-mail | Web | Pátek v 17:22 | Reagovat

Right-minded started new conjure up
http://qualityadultaffiliates.com/?kaela

1623 altamx11 | E-mail | Web | Pátek v 18:31 | Reagovat

My new hot project|enjoy new website
http://real.porn.instakink.com/?bailee

camel mpeg porn police porn free homemade rubber porn download horse porn bartlett grove park tennessee porn

1624 StevenKew | E-mail | Web | Sobota v 14:23 | Reagovat
1625 Austintug | E-mail | Web | Sobota v 21:40 | Reagovat

Hydra Onion Shop - это крупнейшая торговая площадка, работающая на территории СНГ.
Рейтинги, отзывы, развитый форум. Все для безопасных и анонинмых покупок. Покупка на Hydra происходит через киви и биткоин. Так же есть встроенные сервисы по обмену, но курс у них всегда высокий.

<a href=https://onionzone.cn/%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b5-%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%89%d0%b0%d0%b4%d0%ba%d0%b8-tor/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b0%d1%8f-%d1%81%d1%81%d1%8b%d0%bb%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-hydraruzxpnew4af/>hydra ссылка</a>

1626 Richardexpok | E-mail | Web | Včera v 0:04 | Reagovat
1627 JosephCrell | E-mail | Web | Včera v 0:42 | Reagovat

Delivery in only 10 minutes. Skrill. Neteller. Bitcoins.
Perfect money. Shows: 1 Billion in 3$ usd, 10 Billions in 20$
usd, 100 Billions in 160$ usd.

https://www.zyngachips.net/

1628 RobertRak | E-mail | Web | Včera v 11:37 | Reagovat
1629 DavidVot | E-mail | Včera v 13:34 | Reagovat

Три месяца назад у меня диагностировали рак.
Если точнее, рак легких.Мне диагностировали вторую стадию.
Предлагали пройти химиотерапию.
Жена предложила попробовать новую разработку, о которой прочитала на каком-то форуме.  
Я согласился, поскольку терять было нечего.
Да и не хотелось проходить химиотерапию.
В общем начал я лечиться прибором.Пару месяцев спустя мне стало легче.
Я прошел повторное обследование и диагностику (МРТ).
Повторная диагностика показала, что у меня нет рака.
Огромное спасибо моей жене и ребятам, которые делают эти замечательные приборы.
Аппарат мы покупали на сайте rusanrise точка com, называется "Ковчег".
Там конечно и партнерка есть и кешбэк, но поверьте, здоровье намного дороже!

1630 michealfn11 | E-mail | Web | Dnes v 1:38 | Reagovat

Scandal porn galleries, daily updated lists
http://boys.food.porn.allproblog.com/?tamara

daddy catches her playing free porn free porn teen girls xxx bashed tortue porn porn pic cunt fanny inside 3d porn

1631 GrAwals | E-mail | Web | Dnes v 6:45 | Reagovat

https://drawing-portal.com/shading-gradient-autocad/shading-gradient-autocad.html как нанести штриховку в Автокаде.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama