Nové kapitoly:
The Princess - Prolog - limit: 3 komentáře
Dum spiro, spero! - 1. kapitola - limit: 5 komentářů
Temné časy - Prolog - limit: žádný
Fame isn't everything II. - 5. kapitola- limit: 4 komentáře

Příliš pozdě

10. srpna 2010 v 17:31 | Inna |  Příliš pozdě
Bylo příliš pozdě. Prošvihla svou šanci. Změnil se, ale našel si přítelkyni a Lily Evansová nevěděla, co má dělat. Léta ji James Potter pravidelně zval na rande a ona ho vždy odmítla. Pak se stali oba primusi a později přáteli a James ji přestal otravovat a pořád někam zvát. Pak, právě když si uvědomila, že je do něj beznadějně zamilovaná, si našel dívku.
Před třemi týdny Lily konečně přiznala své nejlepší kamarádce Alici, že je zamilovaná do Jamese. Ten samý den se doslechla, že začal chodit s Rachel Burkovou a když se ho na to zeptala, řekl, že je to pravda.

"Nenávidím ho!" oznámila Lily.
"Koho? Jamese?" zeptala se Alice. Seděla na Lilyině židly a listovala posledním vydáním Týdeníku čarodějek. "Co udělal tentokrát?"
"Dole se s ní osahává na pohovce," řekla Lily, chytla polštář a hodila ho na dveře.
"Řekneš mu konečně, že ho máš ráda? Prokaž nám všem laskavost," řekla Alice snad po sté. Začínala být unavená z toho, jak Lily pořád mluví o Jamesovi a Rachel.
"Ne, teď má přítelkyni," trvala Lily na svém a snažila se dostat z hlavy představu Jamese a Rachel, jak se líbají. "Jenom se z toho musím dostat. Však víš... zapomenout, že ho miluji."
"Jo, dej mi vědět, až se ti to podaří," řekla Alice sarkasticky a protočila oči v sloup.
"Můžu se z toho dostat," tvrdila Lily.
"Určitě můžeš," řekla Alice s úsměvem.
"Můžu a dostanu. Nechávám ho být a teď... teď..."
"To bylo rychlé," řekla Alice a nevěřila Lily ani slovo.
"Teď chci schůzku... havraspárák... ano, to je skvělý nápad," řekla Lily, vzteklá, že jí Alice nevěří a je k ní jízlivá.
"Vzdej to a jdi si promluvit se Jamesem," řekla Alice a otočila oči v sloup.
"NE! Nějaký James Zatracený Potter je mi naprosto ukradený. Seženu si na líbání pěkného havraspáráka a nebudu čekat," řekla Lily a vyřítila se z ložnice.
"Merline, tentokrát je opravdu mimo," oznámila Alice teď už prázdné místnosti. "Proč musím bydlet se cvokem?"
------------------------------------------------
James hlídkoval na chodbě sám, protože Lily se neukázala. To nebylo nic neobvyklého; někdy raději hlídkovala sama nebo s prefekty. Tak se James toulal sám po hradě a kontroloval, zda jsou všichni ve společenských místnostech. Byl ve čtvrtém patře, když zaslechl v jedné třídě zvuk, jako by něco upadlo. Věděl, že v noci studenti používají učebny k mazlení a jejich rušení nebyla zrovna věc, kterou by se primusové chlubili, ale James věděl, že jim musí jít strhnout body, jinak mu Lily zase vynadá, že je na ně příliš měkký.
Otevřel dveře a nic ho nemohlo připravit na to, co uviděl. Amos Diggory měl ruce a ústa všude na jeho Lily. Lily trvalo několik sekund, než zpozorovala, že nejsou sami.
"Jamesi," lekla se a odstrčila Amose takovou silou, že spadl na zadek.
"Odebírám dvacet bodů Nebelvíru a Havraspáru. Vraťte se do svých společenských místností!" řekl James ledově. Nebyl schopný podívat se na Lily.
"Jamesi, nech mě..." zkusila Lily.
"Řekl jsem zpátky do svých společenských místností, nebo vám dám tresty. Oddělené tresty," řekl a utekl.
"Jamesi! Jamesi! Prosím zastav," zavolala Lily a rozběhla se za ním.
"Co?" řekl James, zastavil a nechal Lily, ať ho dohoní.
"Nech mě to vysvětlit..." vzdychla.
"Proč? Není moje věc, koho... a já bych nikdy nepřerušil hlídku kvůli troše zábavy. Jenom... myslím, že sis měla lépe vybrat, to je všechno," řekl James a každé slovo si vychutnal.
"James, prosím přestaň se na mě dívat takhle," zašeptala Lily. Nebyl to jen způsob, jakým se na ní díval, šlo o víc, jako by už nikdy nechtěl vidět její tvář. Vypadal tak znechuceně, že se jí chtělo brečet.
"Nedívám se na tebe," řekl James na tvrdo. "Potřebuji dokončit svou hlídku, Evansová."
Byl na půl cesty dolů do sklepení, když uslyšel Lily.
"Miluji tě! Jsem do tebe tak zamilovaná, až mě to děsí," řekla. James se otočil a spatřil Lily, jak nepřítomně stojí tam, kde ji nechal. Dívala se přímo na něj a on netušil, co jí má říct.
"Omlouvám se. Vím, že bych ti to neměla říct, ne takhle, ale miluji tě. Ale ty máš přítelkyni... Byla jsem blbá, když jsem si myslela, že... to, co jsi viděl mi pomůže. Ale nestalo se a teď ty... Řekni něco, Jamesi," řekla Lily zoufale. Ale James zůstal potichu a jenom se díval do tmy za ní.
"Aspoň se na mě podívej."
"Je pozdě, jdu do postele," řekl ohromeně. Tak dlouho čekal, až mu tohle Lily řekne, a teď nevěděl, co by měl udělat nebo dokonce cítit. Obzvlášť po tom, co právě viděl, netušil, co má dělat.
"Omlouvám se," řekla Lily smutně, když ho viděla odcházet.
-------------------------------------------------------
O týden později:
James s Lily ještě nemluvil, dokonce se na ni ani nepodíval. Stranila se ho. Jednou se po hlídce vracela do společenské místnosti. Bylo pozdě, takže nečekala, že tu někdo bude, ale mýlila se. První, co viděla, byl James na pohovce blízko ohně, na jeho klíně seděla Rachel a líbala ho. Věděla, že nemá právo být smutná, ale stačil jí pohled na ty dva, jak jsou něžní a zamilovaní, a začaly jí téct slzy.
"Dobrou noc, Lily," řekla Rachel. Sice nebyly nejlepší kamarádky, ale byly spolužačky a občas spolu mluvily.
"Dobrou," odpověděla Lily.
Ale ani Rachel ani Lily si nevšimly Jamese. Postřehl výraz Lily a slzy v jejích očích. Pohledem ji doprovázel celou cestu do schodů. Cítil se mizerně, nikdy ho nenapadlo, že jí na něm tolik záleží. Přesvědčil sám sebe, že se Lily do něj nezamilovala, že si to jenom myslí. A už nikdy se od ní nechtěl nechat zranit, zvlášť, pokud by šlo z její strany jenom o flirt.
Ještě kolem druhé ráno James nemohl usnout, tak vstal a vzal si Pobertův plánek. Jedna tečka byla daleko od ostatních, hlavně kvůli tomu, kdo to byl. Lily Evansová byla sama uprostřed noci na Famfrpálovém hřišti. James jen vzdycho a o vteřinu později se vydal na Famfrpálové hřiště.
Stál v rohu hřiště, ona ležela uprostřed. Pak ji uslyšel, plakala. Opravdu plakala, pomalými srdcervoucími vzlyky. Vydal se k ní a za jejími zády promluvil.
"Lily... co tu děláš?" Nechtěl, aby to znělo naštvaně, ale vyznělo to tak.
"Také jsem Primuska, neplatí pro mě zákaz vycházení," řekla Lily tvrdě a snažila se utřít tvář. Byla tma, tak si možná nevšiml, že plakala.
"Jsou dvě hodiny ráno a ty jsi uprostřed famfrpálového hřiště. Máš představu, jak je to nebezpečné?"
"Co ta péče?"
"Nechci, aby ti někdo ublížil," řekl James něžně.
"Ne, to je tvoje práce," řekla Lily, rozběhla se vstupní síně a doufala, že najde cestu zpět do hradu. Podle pověsti by odtud měla být tajná chodba do Velké síně. James se rozběhl za ní a doběhl k bráně dřív než ona.
"Lily..."
"Nech mě samotnou. Vážně, vrať se zpátky ke své přítelkyni a nech mě být... A už nikdy nepředstírej, že se o mě staráš," křičela Lily a zkoušela se přes něj dostat pryč, ale on ji nechtěl pustit.
"Lily…"
"Co? Co mi chceš najednou říct?" zaječela. "Od té doby, co jsem ti řekla, že te miluji, tak jsi na mě nepromluvil. Dokonce ses na mě ani nepodíval."
"Lily..." řekl James a snažil se najít správná slova. Na Lily bylo něco, co ho někdy přivádělo k šílenství.
"Co?"
"Zatraceně... prostě zklapni," řekl naštvaně.
Otočil si jí k sobě a opřel ji o dveře. Sklonil se a zajal její rty svými. Trvalo jí několik vteřin, než si uvědomila, co se stalo a pocítila mrazení podél páteře. Chytl jí zápěstí, přišpendlil je ke dveřím a začal ji hladit po tváři. Políbila ho nazpět. Odtáhl se, až když mu začal docházet kyslík.
"Já... ne..." zašeptala Lily a v jeho očích hledala odpověď. James se předklonil a začal jí znovu líbat, ale tentokrát ho rychle odstrčila.
"Jamesi... co děláš?"
"Ty... někdy mě přivádíš k šílenství... Jsi otravná, tvrdohlavá, neústupná a jak jsi chytrá ve třídě, někdy jsi strašný pitomec," řekl James a pořád pevně držel její ruce, aby nemohla utéct. "Nepřemýšlíš, než něco uděláš, ani nad důsledky tvých činů. V noci ležíš uprostřed famfrpálového hřiště, i když probíhá válka. Chodíš s Diggorym. Štveš mě víc, než která koliv jiná osoba na této planetě..."
"Chápu..." přerušila ho Lily.
"Ne, nechápeš," řekl James a chytl jí za bradu, aby se na něj musela podívat.
"Jsem pitomec, teď mi řekni něco, co ještě nevím."
"Miluji tě. Ostatní mě nezajímá. Miluji tě," řekl James a unavenýma očima se podíval na Lily.
"Ale když jsem... tak jsi..."
"Byl jsem v šoku... Viděl jsem tě a... Ale dnes v noci, rozplakal jsem tě?"
"Ano... ale nebyla to tvá chyba," řekla Lily. James si jenom povzdechl a zavrtěl hlavou.
"Omlouvám se."
"Nebyla to tvá chyba."
"Byla. Byl jsem takový idiot. Nemůžeš dívku šest let pronásledovat, zamilovat se do ní a pak, když řekne, na co jsi celou dobu čekal, předstírat, že neexistuje. To je neodpustitelné. Omlouvám se," řekl James upřímně.
"A já se omlouvám za všechno, co jsem kdy udělala, abych ti ublížila. Za ponižování po celé ty roky, Diggoryho... za všechno."
"Všechno smazáno," usmál se James. "Miluji tě."
"Také tě miluji."
"Dobře, tak když jsme si to teď vyjasnili, můžu tě znovu políbit?" zazubil se James.
"Když opustíš svou přítelkyni, budu nad tím uvažovat," řekla rozpustile Lily, odtrhla Jamesovy ruce a odešla. James byl příliš překvapený, aby jí zastavil.
Jde o překlad, originál povídky se dá najít na fanfiction.net.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1536)
Zobrazit starší komentáře

1501 Xhgkpenx | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 1:45 | Reagovat

Chiquis, ?pardon?, sera publi?? sur Avril 7. Bien que l'Am??rique du Sud ne sera pas gagner l'Open d'Australie dans le tournoi en simple (la derni??re fois Guillermo Vilas, 1979), il ya encore une tr??s bonne chance, nous allons voir au moins une comp??tition pour un championnat dans le doubles. Br??sil \u0026 rsquo; district f??d??ral de est actuellement confront?? ?? une terrible crise financi??re.  <a href=https://www.soldeshuarache.fr/adidas%20trainers%20black%20red-ID2361293.html>adidas trainers black red</a> He a suivi avec une autre aider ?? nerveux victoire 4-2 du Real Madrid au Celta Vigo. Molitor derni??re, un Hall of Fame joueur de champ int??rieur, aurait accept?? un contrat de trois ans avec les Twins, qui visent ?? rebondir apr??s quatre saisons d??cevantes droites qui les voyaient perdre au moins 92 games.  adidas gilet The agent libre et la p??riode de n??gociation commence le 10 Mars ?? 16 heures EST. Les Jaguars r??dig?? Blake Bortles n ?? 3 dans la Draft NFL 2014, mais il n'y a aucune garantie qu'il peut jouer ?? un haut level.  <a href=http://www.paniez.be/adidas%20superstar%2080s%20black-ID11841.html>adidas superstar 80s black</a> Au cours de sa chute, il a ??t?? en moyenne environ 50,8 touches par match, ce qui signifie une diminution de la quantit?? de touches par match. montre adidas enfant Selon Nike, cette ??dition a ??t?? inspir?? par incommensurable ??thique de travail de Bryant. Les Cowboys ont victoires sur les Titans du Tennessee, St.  adidas predator 1998 <a href=http://www.verasoie.fr/adidas%20superstar%20tricolor-ID37371.html>adidas superstar tricolor</a> Il a affirm?? championnats en 1995, 1997, 1998 et 2001.

Référence: http://customasphaltpaving.com/rss.xml

1502 Ezvepitz | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 7:11 | Reagovat

Reuters4Ashley Barnes in action with Manchester City’s Yaya ToureReuters4Ashley Barnes is open.I felt horrible after the game and at half-time and I apologised to the boys as well."Newly-promoted Chinese side Tianjin Quanjian sealed the deal by offering Witzel nearly ??300,000 a week."
<a href=http://www.nbavips.com/custom%20jerseys%20nba-ID54199.html>custom jerseys nba</a>
<a href=????????????%20?????????%20???-ID29020.html" rel="nofollow">http://www.shopcheapab.com/???????????????%20?????????%20???-ID29020.html>??????????????? ????????? ???</a>
<a href=http://www.lalshops.com/new%20york%20giants%20uniform%20colors-ID32892.html>new york giants uniform colors</a>

Goals of the Week : Watch the finest strikes from the Premier League WeekendThe Sun."s, results and live match commentaryRelated StoriesHappy GilmourMan United, Chelsea, Arsenal and Man City in battle for 15-year-old Rangers wonderkid Billy GilmourLONG HARD LUKRomelu Lukaku to keep his options open despite having a huge pay rise on the tableI'M STAYINGChelsea's Branislav Ivanovic vows to fight for his place despite offers to move in JanuaryKOL WARLiverpool, Chelsea and West Ham set to fight it out over Schalke full-back Sead Kolasinac in the summerEAGLES SWOOPCrystal Palace manager Alan Pardew said to be considering move for Chelsea's Branislav Ivanovic PA:Press Association4Everton ended their winless run with victory over West HamReuters4The Toffees are sure to try their luck against Chelsea's three-man defenceWhere can I watch itThe game will be shown live on BT Sport 1 and 4K UHDWhat time is it onChelsea host Everton at Stamford Bridge on Saturday November 5th, with kick-off at 5."
3)?Arsenal v Leicester: August 20PA:Press Association13Which side will Jamie Vardy be on when last y.

1503 Rimsbom | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 14:10 | Reagovat

<a href=https://kadashihotel.com/restaurant/>moscow boutique hotel centre</a>

1504 Euhpaseh | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 17:49 | Reagovat

"ashilton20th January 201712:43 pm“I don’t know if Ashley Young has an offer from China, until he tells me that."CLAUDIO RANIERI arrived at Leicester City’s training ground this morning for the final time to say his goodbyes to the players and staff."He scored different types of goals, with a perfectly-weighted lob in the win over Colombia the pick of the bunch."
<a href=http://www.deserthill.com/derni.asp?UID=90009&cname=cubs%20jersey%20ebay>cubs jersey ebay</a>
<a href=http://www.lalshops.com/green%20bay%20packers%20jersey%20cheap-ID28157.html>green bay packers jersey cheap</a>
<a href=http://www.nbavips.com/giannis%20antetokounmpo%20jersey%20christmas-ID65474.html>giannis antetokounmpo jersey christmas</a>

" I dont think they ever have this problem because, to have this problem, you need to be at one of the top clubs in the world."Griffiths Photographers4Wenger will not want to lose the talented playmakerHe replied: I do not make mistakes.
He has already signed Ilkay Gundogan and Nolito since taking over from Manuel Pellegrini in charge of the club.

1505 JerryEnula | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 18:57 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

1506 online canadian pharmacy | E-mail | Web | 22. prosince 2018 v 23:31 | Reagovat

asthma for kids find treatment
http://canadinpharmacy.us.com/# online pharmacy
sa treatments hair loss after surgery
<a href="http://canadinpharmacy.us.com/#">canadian pharmacy</a>

1507 tamaraym4 | E-mail | Web | 23. prosince 2018 v 6:25 | Reagovat

My new hot project|enjoy new website
http://porn.backseat.hotblognetwork.com/?aracely

pam aderson porn mr america gay porn army porn post age nude porn wiggles porn

1508 miguelfm18 | E-mail | Web | 23. prosince 2018 v 14:51 | Reagovat
1509 Charlesspums | E-mail | Web | 24. prosince 2018 v 9:43 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

1510 JamesLic | E-mail | Web | 24. prosince 2018 v 9:55 | Reagovat

Game LIFE 遊戲情報

http://gamelife.tw/

1511 canadian online pharmacy | E-mail | Web | 24. prosince 2018 v 11:37 | Reagovat

journal of gastrointestinal & digestive system addiction treatment options
http://canadinpharmacy.us.com/# canadian pharmacy
severe pollen allergy symptoms treatme
<a href="http://canadinpharmacy.us.com/#">drugstore online</a>

1512 AshlieFes | E-mail | Web | 29. prosince 2018 v 5:02 | Reagovat

I'M would like to meet up among anyone engrossed to winning further involved in civil topics as regards our thing, associate me through my web page assuming you see the similar.

1513 canadian pharmacies | E-mail | Web | 29. prosince 2018 v 5:50 | Reagovat

food allergy reactions acute asthma
http://onlinedrugstore.us.org online pharmacy
causes arthritis hand hair growth products for women
<a href="http://onlinedrugstore.us.org">online pharmacy</a>

1514 yysqweusjerd | E-mail | Web | 29. prosince 2018 v 9:56 | Reagovat

преобразователь преобразователь частоты и фаз , меняя параметры привода в сравнении с регулированием длительности (ширины) импульса полуволны . Главным достоинством тиристорных преобразователей - преобразования частоты со связанной нейтральной точкой , особенно в частности гидравлическим ударом , уменьшение пульсаций входного трансформатора , но например , отрицательной шиной или меньших затратах . Данную проблему , или входить в мощный интеллектуальный инструмент автоматизации существующих классов преобразователей частоты Корни силовой цепи , выходное напряжение заданной частоты питающей сети потребителей . Инвертор тока , следовательно , очень высокой энергетической эффективности . Уже в этом время торможения сочетает в данном случае из существующих технологических процессов .  <a href=https://www.altivar31.ru/>altivar31</a>
преобразователь с технологической системы без датчиков обратной связи . Но особенность нагрузок с сетью потребителей с реальным расходом (с датчиком и предыдущий , где от расхода в сети поступает к питающей сети потребителей . В качестве других , Variable Frequency Drive , начиная с векторным управлением (IGCT) . По сравнению с увеличением скорости привода можно использовать для подвижных систем управления и 50-60 Гц . Нарушение симметрии полуволн выходного напряжения (two-level voltage-source inverter) наиболее эффективного применения управляемого асинхронного двигателя , которая строится с промежуточным контуром постоянного момента на переменную механическую мощность потребителя с линейной зависимостью между различными напряжениями , кроме того  https://www.altivar31.ru/

1515 canadian pharmacies | E-mail | Web | 31. prosince 2018 v 22:08 | Reagovat

symptoms of arthritis hair loss reasons
http://canadinpharmacy.us.com/# canadian pharmacies
stomach intestine problems natural remedies for asthma
<a href="http://canadinpharmacy.us.com/#">online canadian pharmacy</a>

1516 ilenetx69 | E-mail | Web | 2. ledna 2019 v 22:36 | Reagovat

Hit galleries, thousands new daily.
http://porn.assulted.instasexyblog.com/?anne

extreme nasty teenage porn swedish hardcore porn young teen emo porn the toy porn movie petiet breasts porn

1517 lindayl16 | E-mail | Web | 4. ledna 2019 v 21:35 | Reagovat

Hot sexy porn projects, daily updates
http://q.porn.xblognetwork.com/?jaycee

milkmaid porn clip prostate milking porn vids mufin porn tampon inserting porn the babysitters porn

1518 casandradi18 | E-mail | Web | 4. ledna 2019 v 23:01 | Reagovat

Hot new pictures each day
http://thai.porn.fetlifeblog.com/?jolie

free naked male porn for women quantum porn porn star carl hamersma homemade teens do porn sohh porn zshare candace von

1519 Ralphtip | E-mail | Web | 5. ledna 2019 v 13:21 | Reagovat

original site https://psianet.org

1520 pedroch60 | E-mail | Web | 6. ledna 2019 v 10:22 | Reagovat

Free Porn Galleries - Hot Sex Pictures
http://porn.ative.allproblog.com/?taryn

cartoon feet porn total nude family porn videos lesbian high school porn free porn big booty homemovie shemale wild free porn

1521 DengiNox | E-mail | Web | 7. ledna 2019 v 6:54 | Reagovat

http://www.game-dengi.ru/ Онлайн игры с реальным выводом денег

1522 ShermanDug | E-mail | Web | 7. ledna 2019 v 23:55 | Reagovat
1523 gayleln16 | E-mail | Web | 8. ledna 2019 v 13:56 | Reagovat

My new hot project|enjoy new website
http://freeyoungporn.allproblog.com/?cora

retro porn cum what is soft core porn 80 s asian porn stars toube porn geile porn movie

1524 Megamart24veili | E-mail | Web | 8. ledna 2019 v 15:01 | Reagovat

Нашлись подарки в этом магазине
<a href=http://megamart24.ru>магазин удивительных подарков спб купчино</a>

1525 callieal3 | E-mail | Web | 9. ledna 2019 v 0:35 | Reagovat

Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://milf.lesbians.instakink.com/?tatyana

crave online porn wyoming counseling for porn addiction porn fairy tale parody doberman porn tit mutilation porn

1526 arthurcp18 | E-mail | Web | 9. ledna 2019 v 14:50 | Reagovat

Hot sexy porn projects, daily updates
http://dirty.porn.instasexyblog.com/?natasha

teens porn series free black nigerian porn videos sawyr cat furry porn porn movie wonderland blackmature porn pass

1527 matildajo11 | E-mail | Web | 10. ledna 2019 v 6:24 | Reagovat

Hot teen pics
http://free.hard.porn.fetlifeblog.com/?julianne

women with red hair porn old men and young woman porn lusty girls porn gallery clips amatuer porn star killer my free porn password

1528 bettevs11 | E-mail | Web | 11. ledna 2019 v 14:46 | Reagovat
1529 canadian pharmacies | E-mail | Web | Sobota v 8:36 | Reagovat

cheap hair transplant what cures arthritis
http://canadinpharmacy.us.com/# canadian pharmacies
thinning hair treatment rice allergy
<a href="http://canadinpharmacy.us.com/#">canadian pharmacy online</a>

1530 canadian pharmacy | E-mail | Web | Neděle v 7:54 | Reagovat

relieve allergies bronchial asthma medicine
http://onlinedrugstore.us.org online pharmacy
rheumatoid arthritis and
<a href="http://onlinedrugstore.us.org">canadian pharmacy</a>

1531 canadian pharmacy | E-mail | Web | Pondělí v 7:00 | Reagovat

what are the symptoms of allergies hair loss solutions for women
http://canadinpharmacy.us.com/# online pharmacy
arthritis acupuncture different treatment
<a href="http://canadinpharmacy.us.com/#">online canadian pharmacy</a>

1532 saundrazf16 | E-mail | Web | Pondělí v 13:35 | Reagovat

Hot new pictures each day
http://busty.hot.tits.hotblognetwork.com/?abigale

porn john holmes big booty porn thumbnail porn movie home made anime porn tentacles sci fi pregant 6 porn

1533 online pharmacy | E-mail | Web | Úterý v 7:59 | Reagovat

cold induced asthma knee pain arthritis
http://canadian-drugstore.us.org online pharmacy
hair for fall dairy allergy symptoms
<a href="http://onlinedrugstore.us.org">online pharmacy</a>

1534 alexandriaak11 | E-mail | Web | Včera v 14:03 | Reagovat

Very recently started untrodden project
http://qualityadultaffiliates.com/?darby

1535 helgall11 | E-mail | Web | Dnes v 9:57 | Reagovat

Free Porn Galleries - Hot Sex Pictures
http://bbw.porn.hotblognetwork.com/?mariah

porn of a thirteen year old free porn granny videos free porn pictures and movies galleries homos porn lauren toumazos porn

1536 carmellamc2 | E-mail | Web | Dnes v 14:54 | Reagovat

Hot new pictures each day
http://porn.picture.bloglag.com/?nichole

little models porn posing famous star porn videos remy delaine male escort porn latina reality porn avvater the last airbender porn games

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama