Nové kapitoly:
The Princess - Prolog - limit: 3 komentáře
Dum spiro, spero! - 1. kapitola - limit: 5 komentářů
Temné časy - Prolog - limit: žádný
Fame isn't everything II. - 5. kapitola- limit: 4 komentáře

Příliš pozdě

10. srpna 2010 v 17:31 | Inna |  Příliš pozdě
Bylo příliš pozdě. Prošvihla svou šanci. Změnil se, ale našel si přítelkyni a Lily Evansová nevěděla, co má dělat. Léta ji James Potter pravidelně zval na rande a ona ho vždy odmítla. Pak se stali oba primusi a později přáteli a James ji přestal otravovat a pořád někam zvát. Pak, právě když si uvědomila, že je do něj beznadějně zamilovaná, si našel dívku.
Před třemi týdny Lily konečně přiznala své nejlepší kamarádce Alici, že je zamilovaná do Jamese. Ten samý den se doslechla, že začal chodit s Rachel Burkovou a když se ho na to zeptala, řekl, že je to pravda.

"Nenávidím ho!" oznámila Lily.
"Koho? Jamese?" zeptala se Alice. Seděla na Lilyině židly a listovala posledním vydáním Týdeníku čarodějek. "Co udělal tentokrát?"
"Dole se s ní osahává na pohovce," řekla Lily, chytla polštář a hodila ho na dveře.
"Řekneš mu konečně, že ho máš ráda? Prokaž nám všem laskavost," řekla Alice snad po sté. Začínala být unavená z toho, jak Lily pořád mluví o Jamesovi a Rachel.
"Ne, teď má přítelkyni," trvala Lily na svém a snažila se dostat z hlavy představu Jamese a Rachel, jak se líbají. "Jenom se z toho musím dostat. Však víš... zapomenout, že ho miluji."
"Jo, dej mi vědět, až se ti to podaří," řekla Alice sarkasticky a protočila oči v sloup.
"Můžu se z toho dostat," tvrdila Lily.
"Určitě můžeš," řekla Alice s úsměvem.
"Můžu a dostanu. Nechávám ho být a teď... teď..."
"To bylo rychlé," řekla Alice a nevěřila Lily ani slovo.
"Teď chci schůzku... havraspárák... ano, to je skvělý nápad," řekla Lily, vzteklá, že jí Alice nevěří a je k ní jízlivá.
"Vzdej to a jdi si promluvit se Jamesem," řekla Alice a otočila oči v sloup.
"NE! Nějaký James Zatracený Potter je mi naprosto ukradený. Seženu si na líbání pěkného havraspáráka a nebudu čekat," řekla Lily a vyřítila se z ložnice.
"Merline, tentokrát je opravdu mimo," oznámila Alice teď už prázdné místnosti. "Proč musím bydlet se cvokem?"
------------------------------------------------
James hlídkoval na chodbě sám, protože Lily se neukázala. To nebylo nic neobvyklého; někdy raději hlídkovala sama nebo s prefekty. Tak se James toulal sám po hradě a kontroloval, zda jsou všichni ve společenských místnostech. Byl ve čtvrtém patře, když zaslechl v jedné třídě zvuk, jako by něco upadlo. Věděl, že v noci studenti používají učebny k mazlení a jejich rušení nebyla zrovna věc, kterou by se primusové chlubili, ale James věděl, že jim musí jít strhnout body, jinak mu Lily zase vynadá, že je na ně příliš měkký.
Otevřel dveře a nic ho nemohlo připravit na to, co uviděl. Amos Diggory měl ruce a ústa všude na jeho Lily. Lily trvalo několik sekund, než zpozorovala, že nejsou sami.
"Jamesi," lekla se a odstrčila Amose takovou silou, že spadl na zadek.
"Odebírám dvacet bodů Nebelvíru a Havraspáru. Vraťte se do svých společenských místností!" řekl James ledově. Nebyl schopný podívat se na Lily.
"Jamesi, nech mě..." zkusila Lily.
"Řekl jsem zpátky do svých společenských místností, nebo vám dám tresty. Oddělené tresty," řekl a utekl.
"Jamesi! Jamesi! Prosím zastav," zavolala Lily a rozběhla se za ním.
"Co?" řekl James, zastavil a nechal Lily, ať ho dohoní.
"Nech mě to vysvětlit..." vzdychla.
"Proč? Není moje věc, koho... a já bych nikdy nepřerušil hlídku kvůli troše zábavy. Jenom... myslím, že sis měla lépe vybrat, to je všechno," řekl James a každé slovo si vychutnal.
"James, prosím přestaň se na mě dívat takhle," zašeptala Lily. Nebyl to jen způsob, jakým se na ní díval, šlo o víc, jako by už nikdy nechtěl vidět její tvář. Vypadal tak znechuceně, že se jí chtělo brečet.
"Nedívám se na tebe," řekl James na tvrdo. "Potřebuji dokončit svou hlídku, Evansová."
Byl na půl cesty dolů do sklepení, když uslyšel Lily.
"Miluji tě! Jsem do tebe tak zamilovaná, až mě to děsí," řekla. James se otočil a spatřil Lily, jak nepřítomně stojí tam, kde ji nechal. Dívala se přímo na něj a on netušil, co jí má říct.
"Omlouvám se. Vím, že bych ti to neměla říct, ne takhle, ale miluji tě. Ale ty máš přítelkyni... Byla jsem blbá, když jsem si myslela, že... to, co jsi viděl mi pomůže. Ale nestalo se a teď ty... Řekni něco, Jamesi," řekla Lily zoufale. Ale James zůstal potichu a jenom se díval do tmy za ní.
"Aspoň se na mě podívej."
"Je pozdě, jdu do postele," řekl ohromeně. Tak dlouho čekal, až mu tohle Lily řekne, a teď nevěděl, co by měl udělat nebo dokonce cítit. Obzvlášť po tom, co právě viděl, netušil, co má dělat.
"Omlouvám se," řekla Lily smutně, když ho viděla odcházet.
-------------------------------------------------------
O týden později:
James s Lily ještě nemluvil, dokonce se na ni ani nepodíval. Stranila se ho. Jednou se po hlídce vracela do společenské místnosti. Bylo pozdě, takže nečekala, že tu někdo bude, ale mýlila se. První, co viděla, byl James na pohovce blízko ohně, na jeho klíně seděla Rachel a líbala ho. Věděla, že nemá právo být smutná, ale stačil jí pohled na ty dva, jak jsou něžní a zamilovaní, a začaly jí téct slzy.
"Dobrou noc, Lily," řekla Rachel. Sice nebyly nejlepší kamarádky, ale byly spolužačky a občas spolu mluvily.
"Dobrou," odpověděla Lily.
Ale ani Rachel ani Lily si nevšimly Jamese. Postřehl výraz Lily a slzy v jejích očích. Pohledem ji doprovázel celou cestu do schodů. Cítil se mizerně, nikdy ho nenapadlo, že jí na něm tolik záleží. Přesvědčil sám sebe, že se Lily do něj nezamilovala, že si to jenom myslí. A už nikdy se od ní nechtěl nechat zranit, zvlášť, pokud by šlo z její strany jenom o flirt.
Ještě kolem druhé ráno James nemohl usnout, tak vstal a vzal si Pobertův plánek. Jedna tečka byla daleko od ostatních, hlavně kvůli tomu, kdo to byl. Lily Evansová byla sama uprostřed noci na Famfrpálovém hřišti. James jen vzdycho a o vteřinu později se vydal na Famfrpálové hřiště.
Stál v rohu hřiště, ona ležela uprostřed. Pak ji uslyšel, plakala. Opravdu plakala, pomalými srdcervoucími vzlyky. Vydal se k ní a za jejími zády promluvil.
"Lily... co tu děláš?" Nechtěl, aby to znělo naštvaně, ale vyznělo to tak.
"Také jsem Primuska, neplatí pro mě zákaz vycházení," řekla Lily tvrdě a snažila se utřít tvář. Byla tma, tak si možná nevšiml, že plakala.
"Jsou dvě hodiny ráno a ty jsi uprostřed famfrpálového hřiště. Máš představu, jak je to nebezpečné?"
"Co ta péče?"
"Nechci, aby ti někdo ublížil," řekl James něžně.
"Ne, to je tvoje práce," řekla Lily, rozběhla se vstupní síně a doufala, že najde cestu zpět do hradu. Podle pověsti by odtud měla být tajná chodba do Velké síně. James se rozběhl za ní a doběhl k bráně dřív než ona.
"Lily..."
"Nech mě samotnou. Vážně, vrať se zpátky ke své přítelkyni a nech mě být... A už nikdy nepředstírej, že se o mě staráš," křičela Lily a zkoušela se přes něj dostat pryč, ale on ji nechtěl pustit.
"Lily…"
"Co? Co mi chceš najednou říct?" zaječela. "Od té doby, co jsem ti řekla, že te miluji, tak jsi na mě nepromluvil. Dokonce ses na mě ani nepodíval."
"Lily..." řekl James a snažil se najít správná slova. Na Lily bylo něco, co ho někdy přivádělo k šílenství.
"Co?"
"Zatraceně... prostě zklapni," řekl naštvaně.
Otočil si jí k sobě a opřel ji o dveře. Sklonil se a zajal její rty svými. Trvalo jí několik vteřin, než si uvědomila, co se stalo a pocítila mrazení podél páteře. Chytl jí zápěstí, přišpendlil je ke dveřím a začal ji hladit po tváři. Políbila ho nazpět. Odtáhl se, až když mu začal docházet kyslík.
"Já... ne..." zašeptala Lily a v jeho očích hledala odpověď. James se předklonil a začal jí znovu líbat, ale tentokrát ho rychle odstrčila.
"Jamesi... co děláš?"
"Ty... někdy mě přivádíš k šílenství... Jsi otravná, tvrdohlavá, neústupná a jak jsi chytrá ve třídě, někdy jsi strašný pitomec," řekl James a pořád pevně držel její ruce, aby nemohla utéct. "Nepřemýšlíš, než něco uděláš, ani nad důsledky tvých činů. V noci ležíš uprostřed famfrpálového hřiště, i když probíhá válka. Chodíš s Diggorym. Štveš mě víc, než která koliv jiná osoba na této planetě..."
"Chápu..." přerušila ho Lily.
"Ne, nechápeš," řekl James a chytl jí za bradu, aby se na něj musela podívat.
"Jsem pitomec, teď mi řekni něco, co ještě nevím."
"Miluji tě. Ostatní mě nezajímá. Miluji tě," řekl James a unavenýma očima se podíval na Lily.
"Ale když jsem... tak jsi..."
"Byl jsem v šoku... Viděl jsem tě a... Ale dnes v noci, rozplakal jsem tě?"
"Ano... ale nebyla to tvá chyba," řekla Lily. James si jenom povzdechl a zavrtěl hlavou.
"Omlouvám se."
"Nebyla to tvá chyba."
"Byla. Byl jsem takový idiot. Nemůžeš dívku šest let pronásledovat, zamilovat se do ní a pak, když řekne, na co jsi celou dobu čekal, předstírat, že neexistuje. To je neodpustitelné. Omlouvám se," řekl James upřímně.
"A já se omlouvám za všechno, co jsem kdy udělala, abych ti ublížila. Za ponižování po celé ty roky, Diggoryho... za všechno."
"Všechno smazáno," usmál se James. "Miluji tě."
"Také tě miluji."
"Dobře, tak když jsme si to teď vyjasnili, můžu tě znovu políbit?" zazubil se James.
"Když opustíš svou přítelkyni, budu nad tím uvažovat," řekla rozpustile Lily, odtrhla Jamesovy ruce a odešla. James byl příliš překvapený, aby jí zastavil.
Jde o překlad, originál povídky se dá najít na fanfiction.net.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1336)
Zobrazit starší komentáře

1301 AlexGog | E-mail | Web | 5. září 2018 v 21:15 | Reagovat

<a href=https://binance.broker/>How to Create and use an Account on Binance.com</a>

1302 vic | E-mail | Web | 6. září 2018 v 17:14 | Reagovat

Hello.  We volunteer with greatest indemnity hgh therapy.

<a href=https://healthgains.com/prp-for-hair/>buy hgh therapy</a>

1303 ianad2 | E-mail | Web | 6. září 2018 v 19:01 | Reagovat

Perfectly started new conjure up:
http://adrian.forum.telrock.net

1304 SergioHounk | E-mail | 6. září 2018 v 19:40 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

1305 CharlesPet | E-mail | Web | 7. září 2018 v 14:12 | Reagovat

<a href=http://online-reliz.at.ua/publ/press_relizy/ritejl/kak_delaetsja_operacija_lasik/14-1-0-10231>катаракта причины симптомы лечение и профилактика</a> - глаукома симптомы, лазерный коррекция

1306 zerenault | E-mail | Web | 7. září 2018 v 14:15 | Reagovat

https://fishki.net/?referral=1601911 - фИШКИ НЕТ  САЙТ ХОРОШЕГО НАСТРОЕНИЯ

фИШКИ НЕТ!  ТУТ МОЖНО ЗАРАБОТАТЬ И ПОДНЯТЬ НАСТРОЕНИЕ! РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ САЙТ.

1307 Stevennok | E-mail | 7. září 2018 v 20:32 | Reagovat

Ребят, долго искал, где можно почитать мангу, ловите сайт <a href=>myvi.gq</a>
Пока не заблокировали в РФ!
Для всех мангатянов и анимешников!

1308 kristensc11 | E-mail | Web | 7. září 2018 v 23:26 | Reagovat

Revitalized snare programme:
http://new.sexy.pics.pornpost.in

1309 julianya69 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 14:24 | Reagovat

Revitalized network invent:
http://erin.post1.telrock.org

1310 GalyaT | E-mail | Web | 9. září 2018 v 6:18 | Reagovat

Семейный отдых в Крыму. Мы отдыхаем в Элладе ссылка в описании.

http://ellada-hotel.com/childrens-infrastructure.html

1311 Douglasral | E-mail | Web | 10. září 2018 v 8:05 | Reagovat

good day all    -- http://sports2.com

1312 jesusgh4 | E-mail | Web | 10. září 2018 v 9:52 | Reagovat
1313 SergioHounk | E-mail | 10. září 2018 v 21:22 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Варианты наград - Звезда лучевая, Звезда лучевая со стразами, индивидуальные грамоты на основе латунированной стали с лазерной гравировкой в фоторамке. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

1314 Oscarniz | E-mail | Web | 10. září 2018 v 22:53 | Reagovat

Probierze także zagadnienia z matmy
Przed Tobą sprawdziany spośród matmy, które zostały przetarte rozdzielnie gwoli każdej z wartości, tak by mógł rozstrzygać zamierzenia zsynchronizowane do Twojego rozmiaru oświacie. Skończone pomiary są jednogłośne spośród zmuszającą podwaliną kreślarską, zaś ich harmonogram na samotne kategorie jest wpasowany do najsłynniejszych podręczników, co powinno kolosalnie uprościć zgadywanie probierzy. Jeśli każdego powołania nie posiadasz urzeczywistnić (ponieważ np. nie sprawdzałem każdego żądania w rodzimej metodzie), toż nie imituj się – funkcjonowań przypadkiem tymczasem dzięki ostatniemu nauczysz się lekarstwa żółtodzioba, co przypuszczalnie aktualnie pojawi się na niepowtarzalnej spośród klasówek przepadaj przymiarów na nauczki. W losie niewielu elementów poziom roztropności pomiędzy samotnymi kurtuazjami jest ano specjalnie szacunkowy, ergo prowokuję Cię do rozgrywania oraz aktualnych zagadnień, które są określone dla wartości starszych/młodszych.

Po zwolnieniu poszczególnego miernika zakosztujesz morowy efekt punktowy a krytykę, jaką wystawi Współcześni układ. Stoi same okazja wyświetlenia znanego egzaminu, wypróbowania wystarczających repliki, natomiast chociażby zaznajomienia się z dobudowanym odwiązaniem pojedynczego działania. Więc ponad o liznąć rozumować dowody samowładnie, rozpatrując te eksperymenty jako swobodę lustracji podmiotowych orientacji. Kto wie, obcowań ponoć istotnie dzięki teraźniejszemu dostaniesz normalniejszą wypowiedź na eksperymencie gimnazjalnym. Korzystnej znajomości!
<a href=http://plikoland.com/plik/sprawdzian>sprawdzian z matematyki</a>
Arkusiki do pomiaru szóstoklasisty 2016 z matematyki niniejsze najnowocześniejsza gazeta niosąca świstki egzaminacyjne z odpowiedziami a globalne pryncypialne plotki opowiadające specyfikacje ostatecznego eksperymentu.
Rozprawa lokuje się spośród:
portretu gorącego probierza w wersji prawidłowej z roku naukowego 2014/2015,
15 świstków z matematyki wymyślonych na szablon miksów Przewodniej Grupy Egzaminacyjnej,
reakcji do poruczeń spośród zapisami, które myślą wyborowy szkoła rozdzielania samotnych podtypów ćwiczeń.
Atutem książeczce stanowi skrzydełko spośród kartką repliki. Przystaje wygimnastykować kompetencja łatwego utajniania poselstw ujętych na umowie sum, która powoduje zawiłość grupy szóstoklasistów.
Beletrystami zleceń są zawodowi egzaminatorzy, tudzież kompletne cykle są precyzyjne ze zabytkami Pierwszoplanowej Grupy Egzaminacyjnej wypróbowują smykałki właściwe w kanwie inżynieryjnej również postulowane na pomiarze szóstoklasisty.

1315 Arthurunure | E-mail | Web | 11. září 2018 v 0:38 | Reagovat

<a href=https://hydra-center18.com/>гидра ссылка</a> - гидра вход, hydra отзывы

1316 cluboffella | E-mail | Web | 11. září 2018 v 17:10 | Reagovat

In massage studio  Aqua massage masseuses will make the sexiest Change roles massage.
Our masseurs  quite  qualified in order to after completion session garshana massage you  felt yourself easy and simple excellent and were inclined to incredible sensual  feats.   The spa center adult calls visit one of the options massage, is what we do. The beautiful masseuses our the spa salon will give you an unforgettable experience. The spa is a place of rest and relaxation.
We  in Empire State  we can offer stunning  Spa rooms with  comfortable style. All of these rooms apply  be you you are staying with us incognito.
Hot misss will make you Hawaiian Lomi Lomi massage and vacuum massage jars, you can pick up several types massage on your solution. Success  Implementation oriental massage  at,  so as to , in 1st you received from of this pleasurebliss.
Gentle touching exquisite masters of massage will flow through your body, dipping in depth  immense the ocean pleasure. In the slow slip, rewarding your body kisses, seduce envelops the warmth of one's body. Personally you be able to be surprised by that, which sea enjoyment today it is possible to feel fromnuru massage in N.Y.C.

We work in Midtown West. Women Emma  
<a href=https://erotic.massage-manhattan-club.com>erotic massage spa</a>

1317 Thomassot | E-mail | Web | 12. září 2018 v 15:52 | Reagovat

SEO,SEO送網站,SEO是什麼,SEO要怎麼做,SEO公司,SEO排名,SEO自然排序,SEO關鍵字優化,GOOGLE排名,搜尋引擎排名,GOOGLE自然排序,無限組關鍵字,關鍵字廣告,網路行銷,網站免費http://tw-seo.com

1318 Timothybex | E-mail | Web | 13. září 2018 v 0:07 | Reagovat

<a href=https://diplom.ua/>речь на защиту диплома по журналистике</a> - заказать отчет по практике харьков, сайт где можно решать задачи за деньги.

1319 SergioHounk | E-mail | 14. září 2018 v 3:47 | Reagovat

Если Вам спасли Жизнь и Вы желаете в Знак Благодарности Заказать Орден для Спасителя ( врач, пожарный и т.д.) обращайтесь http://spaszhizny.ru/ и По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена.Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

1320 Mariaxode | E-mail | 14. září 2018 v 15:40 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

1321 Morrisfilia | E-mail | 15. září 2018 v 1:38 | Reagovat

В знак особой благодарности Вы можете заказать Персональную Награду - Орден Человеку http://spaszhizny.ru/ который спас Вам жизнь, здоровье и будь он хирургом, терапевтом или онкологом, пожарным, летчиком и т.д. Кроме материльной оплаты он Достоен Видимого знака - Ордена, за спасение жизней.Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

1322 Sarahliado | E-mail | Web | 15. září 2018 v 3:47 | Reagovat

Hot Snap Chat Girls
http://mysnapnudes.wordpress.com - Snap nudes>>>

1323 annieduk | E-mail | Web | 15. září 2018 v 3:58 | Reagovat

My name is Annie Duke. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My primary goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted people in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a full-time writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my poems in different countries like Canada and China and others too numerous to mention.
I also work in an organization that provides assistance to many people from different parts of the world. Clients always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save money, because I feel fulfilled when people come to me for professional help.

Ghost Writer – Annie - <a href=http://www.kateandleopold-themovie.com/>Kateandleopold-themovie</a> Confederation

1324 Morrisfilia | E-mail | 15. září 2018 v 13:46 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

1325 Amateurdes | E-mail | Web | 15. září 2018 v 22:42 | Reagovat

Tolle weiber suchen treffen <a href=http://jung-huebsch-tabulos.blogsexgratis.com>cam sex!..</a>

1326 Morrisfilia | E-mail | 18. září 2018 v 3:57 | Reagovat

Предлагаю Рассылку в Хрумере за 10 usd  круглосуточно на 7-30 млн свежих ресурсов. Обучаю желающих интернет рекламе. Лучшее. что узнал и применяю на практике. Опыт с 1993 года. Реклама по Договору частникам и Предприятим. Ответы в скайпе evg7773 Viber  +380976131437

1327 SvetlanaGinee | E-mail | Web | 18. září 2018 v 21:13 | Reagovat

Black Mask
<a href=https://is.gd/LuAVuw> Легендарная маска от черных точек и прыщей Black Mask на основе древесного угля. Уменьшает количество высыпаний в виде прыщей и угревой сыпи, Уменьшает очаги воспаленя, успокаивает раздражения и улучшает цвет лица. Внимание! Продукт продается от 2х штук.</a>

1328 randymy16 | E-mail | Web | 18. září 2018 v 23:09 | Reagovat

Stared different prepare:
http://tamera.blogs.telrock.org

1329 viagra without doctor prescription | E-mail | Web | Středa v 6:09 | Reagovat

osteoarthritis diet substance abuse treatment facility locator
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without doctor prescription</a>
is arthritis bad outside allergy symptoms
<a href="http://edwithoutdoctors.com/#">viagra without a doctor prescription</a>

1330 canadian pharmacy | E-mail | Web | Středa v 10:54 | Reagovat

am i getting arthritis treatment for polyarthritis
<a href=http://canadian-drugstore.us.org >canadian pharmacy</a>
homeopathy treatment for asthma digestive tract disorders symptoms
<a href="http://canadian-drugstore.us.org">canadian pharmacies</a>

1332 Keithwar | E-mail | Web | Pátek v 0:40 | Reagovat

<a href=http://tonirovki.net/ru/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA/>подключение магнитолы</a> - антигравийная защита фар в подольске, тонировка в климовске цена.

1333 viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | Pátek v 2:16 | Reagovat

fruit allergy hair care for hair fall
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without a doctor prescription</a>
arthritis surgery hair regain
<a href="http://edwithoutdoctors.com/#">viagra without a doctor prescription</a>

1334 Stephenbam | E-mail | Web | Pátek v 12:17 | Reagovat

SEO,SEO送網站,SEO是什麼,SEO要怎麼做,SEO公司,SEO排名,SEO自然排序,SEO關鍵字優化,GOOGLE排名,搜尋引擎排名,GOOGLE自然排序,無限組關鍵字,關鍵字廣告,網路行銷,網站免費http://tw-seo.com

1335 viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | Neděle v 6:06 | Reagovat

arthritis bone disease regrow hair
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without doctor prescription</a>
atlanta allergy and asthma joint problems
<a href="http://www.viagrawithoutadoctor.org/#">viagra without doctor prescription</a>

1336 Morrisfilia | E-mail | Neděle v 8:39 | Reagovat

Женщины СНГ. Вы можете получить Гражданство Израиля. Брак с израильтянином. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama