Nové kapitoly:
The Princess - Prolog - limit: 3 komentáře
Dum spiro, spero! - 1. kapitola - limit: 5 komentářů
Temné časy - Prolog - limit: žádný
Fame isn't everything II. - 5. kapitola- limit: 4 komentáře

So what..?

11. února 2012 v 11:28 | Inna |  Já a blog
Jak jste si nejspíš (určitě) všimli, poslední dobou skoro nic nepřibylo. Fame isn't everything první řada skončila a mně je opravdu líto, že nepřibyl ani jeden komentář.
Ohledně Jsem z minulosti.. nevím, nevím.. vím, co by tam mělo být, ale nemůžu to sepsat, takže to v nejližší době nečekejte, ale kdo ví..
Odi et amo: Mažu úplně. Vůbec se mi nelíbí, co tam je, takže to chce přepis. Až budu mít alespoň pár kapitol, hodím to sem.

A teď něco nového. Dole pod článek je anketa se třemi povídkami. Prosím, abyste hlasovali, kterou chcete. A ne, nebudu znovu stejně blbá, jako s Fame a přednastavím to.
Menší zhodnocení povídek:
Fame isn't everything II.: Jenny začíná nový život, odjela z Atlanty, našla si přítele a žije celkem pokojně nebýt toho, že jí její přítel bije. Co když potká Logana a on jí, i přes její snahu se skrýt před ostatními, pozná?
The Princess: Jessica Lacar je Tonganská princezna, která musí opustit společně zemi. Během cesty vrtulníkem nastanou komplikace a oni se zřítí do oceánu. Jessica společně se svou chůvou přežije, ale o stavu svých rodičů nemá ani tušení. Probírá se na pláži a musí začít nový život jako obyčejná puberťačka a ne princezna. Zvládne to? A co koruna princezny?
Dum spiro, spero!: Ria je zpátky ve svém životě. Má rodiče, bratra, dobrou školu i brigádu. Něco jí ale chybí. Sirius. Dostane ještě někdy šanci ho vidět?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Lilian Black | Web | 12. února 2012 v 17:14 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá na všechny.
Ale u mě vyhrává Dum spiro, spero!,
protože jsem na tyhle typy povídek jaksi maniakální. xD
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama